Geslaagden bij Dive Post

Open Water Duiker

Omer Tolga Guler, Sietse Bruinsma, Alice Tolen, Rob de Wit, Nick Reine, Leonie Brouwer, Laurien Rottier, Thijs Smits (J), Andy Rust (J), Irma Bolleboom, Kasper Mooijman (J), Andre Varkevisser, Alice de Mooij, Mik Brokke, Cees de Veugd, Thijmen Flikweert, Martin van Zeeland, Noa Kortekaas, Ingrid van Wageningen, Evert van Wageningen, Marc van Wageningen, Stefan Hilgersom, Vivianne Wintjens SD, Vera Vester JSD, Jan Rijsdijk OW ref, Ezgi Gurler, Linda Switzar, Franca Sindilj, Yasemin... Meer geslaagden

Advanced Open Water Duiker

Kevin Zegelaar, Arend Ravensbergen, Anja Vermeeren, Mischa van der Bent, Jaco Heemskerk, Wesley van Rijn, Chris Boersma, Christa Vissers, Robin van Tienhoven, Leo Kramer, Robbert Kramer, Klaske Apperloo, Frans Apperloo, Yiyun Chen, Ton Koot, Jan Suijkerbuijk, Femke Suijkerbuijk, Joey Telussa, Marieke Nouws, Carina Nouws, Marc van Boven, Judith Boot, Alexander Batenburg, Dennis Fortuin, Willem Visser, Gert Ouwehand, Gabriel Hackmann, Sebastiaan Onderstal, Lotte Bode,... Meer geslaagden

Specialties

Dolf van Craanenburg ppb, Judith Boot ppb, Michael Kockx ppb, Dirk Heemskerk nitrox, Conny de Mol nitrox, Jaco Rovers nitrox, Marjon van den Broek nitrox, Emma Horton nitrox, Tobias Rudolph nitrox, Hans Visser O2, Wendy van Tongeren O2, Franca Sindilj diep, Willem Visser nitrox, Dennis Fortuin nitrox, Yuri Bleyenberg nitrox, Marc van Boven nitrox, Igor Mayer equip, Qiqi Zhou equip, Michiel Goddijn equip, Arabella Boscher equip, Wilco Dado equip, Arend van Waart equip, Jules de... Meer geslaagden

EFR, AED, CFC

Joost van Gemeren, Laurien Rottier, Arthur Vermeij, Ron van de Put, Carola van der Linden, Mike de Bruijn, Idse Banga, Eric Kouwenhoven, Derek Troutman, Mark Leau, Wendy Leuven, Martin Leuven, Mike van Bruggen, Nick Cruyl, Frank Kuijpers, Alexander Batenburg, Demi Paulussen, Yvo Paulussen, Rogier Visser, Henk Nachtegaal, Paul van der Star, Jules de Graaf, Nienke Teuwen-Cornelissen, Mirjam Damen, Marit Damen, Petra Verstegen, Matej Kaspar, Roel Vester, Michael Kortekaas, Marco Kappetein,... Meer geslaagden

Rescue Duiker

Nick Cruyl, Idse Banga, Eric Kouwenhoven, Derek Troutman, Wendy Leuven, Martin Leuven, Wendy van Tongeren, Ad Kromhout, Eric Barends, Saskia Cornelis, Sache Cornelis, Siebe Borsboom, Marco Kappetein, Matej Kaspar, Joost van Gemeren, Mike Raath, David van Hoven, Martin Ouwehand, Ghislaine Ouwehand (J), Bram Broenink, Aidan Langelaan, Arjan Vlaswinkel, Lahssen Hamoumi, Fabian Warmerdam, Robert-Jan Bouwmeester, Janne Bouwmeester (J), Birthe Stegenga, Rick van Groningen, Mandy van Montfoort... Meer geslaagden

Divemaster, Assistent Instructeur, Instructeur

Joost van Gemeren DM, Marco Kappetein DM, Yun Zhu Adpative SI, Bartosz Foltynski Adaptive SI, Carmello di Stefano Adaptive SI, Justin Pennock Droogpak DI, Hans Visser DM, Fabian Warmerdam DM, Fred Ooms Adaptive SI, Marco Jansen AI, Eric van Nieuwenhuyze SI nitrox, Dave van Zeijst TEC Sidemount Instr, Roland van Leeuwen Selfreliant SI, Henk Nachtegaal OWSI, Roland van Leeuwen staff, Dennis van Dijk staff, Paul van der Star dsd leader, Jurry de Vries SM Instr, Rogier Visser OWSI, Roel Vester... Meer geslaagden

(Master) Seal Team

Sera Kuipers MS, Bodhi Greebe S, Ireen Ramp S, Nieck Bosman S, Steyn Alting MS, Tijn Alting (S), Dawid Krupinski (S), Rick Hijdra (S), Tobias Siegrist (S), Sanne van den Berg (S), Colin Wever (S), Pepijn Roos (S), Ben Lossie (S), Seth Franken MS, Eva Smith MS, Delilah Koetsier MS, Steyn Alting, Louve Welink, Ys van den Berg, Bente de Haas MS, Selena van der Meer MS, Glynn Tichelaar MS, Ryan Blackstone MS, Maud Schoonderbeek MS, Robin Kok S, Tristan Warmerdam S, Thijmen Rijsdam S, Vera Vester... Meer geslaagden

TecRec Duiker

Thomas Hogan trimix gas blender, Sean James McCathie trimix gas blender, Justin Pennock Tec gas blender, Henk Nachtegaal Tec 50, Hylke Salverda Tec 50, Ray Wijshake Tec 50, Henk Nachtegaal Tec 45, Hylke Salverda Tec 45, Ray Wijshake Tec 45, Henk Nachtegaal Tec Sidemount, Marten Deinum Tec 40, Henk Nachtegaal Tec 40, Ray Wijshake Tec 40, Hylke Salverda Tec 40, Ieneke van Zeijst Tec 45, Gerard van Moorsel Tec 40, Ruud Hofland Tec 40, Michael Rouse trimix gas blender, Ieneke van Zeijst Tec 40,... Meer geslaagden